Ndeshjet

12 Qershor / E Enjëte

Brazili

22:00

Kroacia

Arena de Sao Paulo, Sao Paulo
13 Qershor / E Premte

Meksika

18:00

Kameruni

Estadio das Dunas, Natal
13 Qershor / E Premte

Spanja

21:00

Holanda

Arena Fonte Nova, Salvador
13 Qershor / E Premte

Kili

00:00

Australia

Arena Pantanal, Cuiaba
14 Qershor / E Shtunë

Kolumbia

18:00

Greqia

Estadio Mineirao, Belo Horizonte
14 Qershor / E Shtunë

B. i Fildishtë

03:00

Japonia

Arena Pernambuco, Recife
14 Qershor / E Shtunë

Uruguai

21:00

Kosta Rika

Estadio Castelao, Fortaleza
14 Qershor / E Shtunë

Anglia

00:00

Italia

Arena Amazonia, Manaus
15 Qershor / E Diele

Zvicra

18:00

Ekuadori

Mane Garrincha, Brasilia
15 Qershor / E Diele

Franca

21:00

Hondurasi

Estadio Beira-Rio, Porto Alegre
15 Qershor / E Diele

Argjentina

00:00

B e H

Estadio Do Maracana, Rio de Janeiro
16 Qershor / E Hënë

Irani

21:00

Nigeria

Arena da Baixada, Curitiba
16 Qershor / E Hënë

Gjermania

18:00

Portugalia

Arena Fonte Nova, Salvador
16 Qershor / E Hënë

Gana

00:00

SHBA

Estadio das Dunas, Natal
17 Qershor / E Martë

Brazili

21:00

Meksika

Estadio Castelao, Fortaleza
17 Qershor / E Martë

Belgjika

22:00

Algjeria

Estadio Mineirao, Belo Horizonte
17 Qershor / E Martë

Rusia

18:00

Koreja e Jugut

Arena Pantanal, Cuiaba
18 Qershor / E Mërkurë

Kameruni

00:00

Kroacia

Arena Amazonia, Manaus
18 Qershor / E Mërkurë

Australia

18:00

Holanda

Estadio Castelao, Fortaleza
18 Qershor / E Mërkurë

Spanja

21:00

Kili

Estadio Beira-Rio, Porto Alegre
19 Qershor / E Enjëte

Kolumbia

18:00

B. i Fildishtë

Mane Garrincha, Brasilia
19 Qershor / E Enjëte

Japonia

00:00

Greqia

Estadio das Dunas, Natal
19 Qershor / E Enjëte

Uruguai

21:00

Anglia

Arena de Sao Paulo, Sao Paulo
20 Qershor / E Premte

Italia

18:00

Kosta Rika

Arena Pernambuco, Recife
20 Qershor / E Premte

Zvicra

21:00

Franca

Arena Fonte Nova, Salvador
20 Qershor / E Premte

Hondurasi

00:00

Ekuadori

Arena da Baixada, Curitiba
21 Qershor / E Shtunë

Argjentina

18:00

Irani

Estadio Mineirao, Belo Horizonte
21 Qershor / E Shtunë

Nigeria

00:00

B e H

Arena Pantanal, Cuiaba
21 Qershor / E Shtunë

Gjermania

21:00

Gana

Estadio Castelao, Fortaleza
22 Qershor / E Diele

SHBA

00:00

Portugalia

Arena Amazonia, Manaus
22 Qershor / E Diele

Belgjika

21:00

Rusia

Estadio Do Maracana, Rio de Janeiro
22 Qershor / E Diele

Koreja e Jugut

00:00

Algjeria

Estadio Beira-Rio, Porto Alegre
23 Qershor / E Hënë

Kameruni

22:00

Brazili

Mane Garrincha, Brasilia
23 Qershor / E Hënë

Kroacia

22:00

Meksika

Arena Pernambuco, Recife
23 Qershor / E Hënë

Australia

18:00

Spanja

Arena da Baixada, Curitiba
23 Qershor / E Hënë

Holanda

18:00

Kili

Arena de Sao Paulo, Sao Paulo
24 Qershor / E Martë

Japonia

22:00

Kolumbia

Arena Pantanal, Cuiaba
24 Qershor / E Martë

Greqia

22:00

B. i Fildishtë

Estadio Castelao, Fortaleza
24 Qershor / E Martë

Italia

18:00

Uruguai

Estadio das Dunas, Natal
24 Qershor / E Martë

Kosta Rika

18:00

Anglia

Arena de Sao Paulo, Sao Paulo
25 Qershor / E Mërkurë

Hondurasi

22:00

Zvicra

Arena Amazonia, Manaus
25 Qershor / E Mërkurë

Ekuadori

22:00

Franca

Estadio Do Maracana, Rio de Janeiro
25 Qershor / E Mërkurë

Nigeria

18:00

Argjentina

Estadio Beira-Rio, Porto Alegre
25 Qershor / E Mërkurë

B e H

18:00

Irani

Arena Fonte Nova, Salvador
26 Qershor / E Enjëte

SHBA

18:00

Gjermania

Arena Pernambuco, Recife
26 Qershor / E Enjëte

Portugalia

18:00

Gana

Mane Garrincha, Brasilia
26 Qershor / E Enjëte

Koreja e Jugut

22:00

Belgjika

Arena de Sao Paulo, Sao Paulo
26 Qershor / E Enjëte

Algjeria

22:00

Rusia

Arena da Baixada, Curitiba