Postuar më: 14 July / 22:44

Ato që e zbukuruan Botërorin (Foto)

Me fitoren e Gjermanisë ndaj Argjentinës (1-0), përfundoi Kampionati Botëror 2014 në Brazil.

bukur15

Turneu i sivjetmë ka sjellë gjithçka nga pak – befasi, lojë të mirë, gabime të gjyqtarëve, lëndime, gola të bukur…, por edhe femra të bukura në tribuna.

bukur14

Secila përfaqësuese në Botëror kishte në publik bukuroshet e veta që me dukjen e tyre joshnin pjesën mashkullore të tifozëve, por edhe fotografët dhe kameramanët.

bukur17

Më poshtë ju sjellim disa prej bukurosheve që kanë joshur vëmendjen e fotografëve. /Telegrafi/

bukur1bukur2bukur5bukur4bukur3bukur7bukur11bukur10bukur12

bukur14

bukur16

0 komente